Volg ons!

Team informatie

Accommodatie:
Sportpark Hamerden, Brouwerslaan 4, 6931 AC Westervoort, Tel. 026-3118679 (clubhuis), E-mail: info@avw66.nl

Training:
Dinsdag/Donderdag: 1800-19:30 uur. Melden om 17:55 uur in kleedkamer 7.

Competitie:
Zaterdag JO13 najaar competitie 4e klasse 06

Begeleiding:

  • Trainer: Remsley Cijntje 0624811982.
  • Assistent trainer: Rene Corman 0652569728.
  • Begeleidster: Nicolet Leijser 0618194992.

 

Mededelingen

Regels trainingen en wedstijden.

  1. Tijdig afmelden training tot 2 uur voor de training met een goede reden.
  2. Wedstrijd afmelden tot vrijdag 12:00 uur met een goede reden.
  3. 1x afwezig bij de training zonder reden : wedstrijd 1/2 reserve. 2x afwezig bij de training zonder reden: wedstrijd niet spelen wel komen. Trainer bepaalt of de reden voor hem goed genoeg is.
  4. Niet afmelden voor een wedstrijd, volgende wedstrijd als wissel beginnen.
  5. Geen ouders in de kleedkamer met trainingen en wedstrijden.
  6. Ouders laat de wedstrijd over aan de trainers bemoei u er dus niet mee. Ook niet als u vlagt.
  7. Douchen verplicht na de wedstrijd.
  8. Tijdens trainingen en wedstrijden elkaar respecteren en helpen. Dus geen kinderlijk gedrag als trekken, duwen en bal weg trappen.
  9. Als er iets niet goed gaat tijdens de trainingen/wedstrijden meldt dit gelijk aan Remsley, Rene of Nicolet dan kan er gelijk wat aan gedaan worden of uitgepraat.
  10. Wij hebben een was- (tenue’s van de wedstrijden)en autorooster (voor kinderen zonder vervoer) als u niet kan op 1 van deze dagen moet u zelf onderling even ruilen.

Competitie wedstrijden

  1. 23 september: 10:00 uur AVW JO13-2 – Excelsior-Zuid JO13-2
  2. 30 september: 08:30 uur SC Bemmel JO13-4 – AVW JO 13-2
  3. 07 oktober: 11:00 uur Elistha JO13-2G – AVW JO13-2
  4. 14 oktober: 10:00 uur AVW JO13-2 – Dodenwaard JO13-1
  5. 28 oktober: 12:00 uur Spero JO13-3  –  AVW JO13-2
  6. 04 november: 10:00 uur AVW JO13-2 – ESA JO13-8
  7. 11 november: 10:00 uur AVW JO13-2 – Kesteren JO13-1
  8. 18 november: 10:30 uur SC Valburg JO13-1 – AVW JO13-2

 

  • 23 september: 10:00 uur Avw JO13-2 – Excelsior-zuid JO13-2
  • verzamelen 09:15 uur voor de kantine van AVW

Wasrooster                                                  Autorooster

  1. 23/09          Ibrahim                                                   ——–
  2. 30/09          Olav                                                          Ferdad
  3. 07/10           Mika                                                         Bradley
  4. 14/10            Steven                                                      ——–
  5. 28/10           Munzur                                                    Yuri
  6. 04/11           Ferdad                                                      ——–
  7. 11/11            Bradley                                                     ———
  8. 18/11             Yuri                                                           Nick
  9. 00/00          Nick                                                           ??????
  10. 00/00.         Rebin                                                        ??????
  11. 00/00          Vinando                                                    ??????
  12. 00/00.         Ozgur                                                        ??????
  13. 00/00          Anass                                                         ??????
  14. 00/00          Rayyan                                                      ??????
  15. 00/00          Ibrahim                                                     ??????
  16. 00/00          Olav                                                            ??????
  17. 00/00          Mika
  18. 00/00          Steven
  19. 00/00          Munzur
  20. 00/00          Ferdad
  21. 00/00          Bradley
  22. 00/00          Yuri
  23. 00/00          Nick
  24. 00/00          Rebin

Competitie

Afgelopen wedstrijden

Hoofdsponsor

Nathan logo
Gaba logo

Komende wedstrijden

Wedstrijd verslagen

Er zijn op het moment nog geen wedstrijd verslagen toegevoegd.

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Begeleiding en Spelers
Lars Corman
Speler
Ozgur Bayram
Speler
Nick van Mullem
Speler
Vinando van Brenk
Speler
Pharrell Cijntje
Speler
Munzur Aglamaz
Speler
Yuri van Ooijen
Speler
Steven Klein Baltink
Speler
Bradley van Veen
Speler
Ibrahim Bardea
Speler
Ferdad Nejad
Speler
Olav Jansen
Speler
Mika Janssen
Speler
Anass Abassi
Speler
Rayyan Abassi
Keeper
Rebin Abbo
Speler
Rene Corman
Trainer / Leider
Remsley Cijntje
Trainer / Leider
Nicolet Leijser
Leidster