Volg ons!

c1

Team informatie

Begeleiding:
Trainer: Harold Derksen (06-45896009)
Ass.Trainer: Mustafa Eddarkaoui (06-13127562)
Ass.Trainer: Danny Nesselaar (06-86878693)

Training: 
Dinsdag: Even weken op Veld E
Dinsdag: Oneven weken op kunstgras
Donderdag: Kunstgras
Aanvang 18.15 uur. Aanwezig 18:00 uur. Kleedkamer 3

Competitie:
Onder 15 zaterdag, JO15-1, 1e klasse 23

Mededelingen

Zat 14 jan: Mixtoernooi AVW’66 (Senioren en junioren)
Zat 28 jan: Competitie: SC Millingen (uit) 10.45 uur (09.15 uur aanwezig)
Zat 4 feb:
Zat 11 feb: Competitie: DVOL (uit) 12.30 uur (11.00 uur aanwezig)
Zat 18 feb: Competitie: SCE (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat 25 feb:
Zat  4 mrt: Beker: DZC’68 (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat 11 mrt: Competitie: Eldenia (uit) 12.45 uur (11.15 uur aanwezig)
Zat 18 mrt: Competitie: OSC (uit) 14.30 uur (13.00 uur aanwezig)
Zat 25 mrt: Competitie: De Bataven (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat  1 apr: Competitie: ESA (uit) 11.00 uur (09.30 uur aanwezig)
Zat  8 apr: Competitie: SC Westervoort (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat 15 apr:
Zat 22 apr: Competitie: ONA’53 (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat 29 apr: Competitie: Blauw Wit (uit) 12.15 uur (10.45 uur aanwezig)
Zat  6 mei: Competitie: DVV (thuis) 11.00 uur (10.00 uur aanwezig)
Zat 13 mei: Competitie: Jonge Kracht (uit) 13.15 uur (11.45 uur aanwezig)

Competitie

Momenteel is er geen stand beschikbaar.

Afgelopen wedstrijden

Momenteel zijn er geen uitslagen beschikbaar.

Hoofdsponsor

Nathan logo
Gaba logo

Komende wedstrijden

Momenteel is er geen programma beschikbaar.

Wedstrijd verslagen

Er zijn op het moment nog geen wedstrijd verslagen toegevoegd.

Periode 1

Momenteel is er geen stand beschikbaar.

Periode 2

Momenteel is er geen stand beschikbaar.

Periode 3

Momenteel is er geen stand beschikbaar.
Begeleiding en Spelers
Harold Derksen
Trainer
Mustafa Eddarkaoui
Assistent Trainer
Danny Nesselaar
Assistent Trainer
Sebastiaan Pereira
Keeper
Mehmet Unluturk
Speler
Ramon Hoogstraten
Speler
Sohaib Eddarkaoui
Speler
Stefan Willemsen
Speler
Han Reussink
Speler
Tommie Udink
Speler
Boy Nesselaar
Speler
Thijs Udink
Speler
Mehmethan Setimider
Speler
Dante Roumimper
Speler
Jeffrey de Lorijn
Speler
Iliass Elkharcha
Speler
Saffet Yaman
Speler