• AVW '66 VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Versluis, TonyTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 aug. 14:30AVW '66 VR1 - De Zweef VR1Sportpark Hamerden
    5 sep. 15:00Colmschate '33 VR1 - AVW '66 VR1Sportpark Colmschate '33
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1AZSV VR213102141142732
    2v.v. Dieren VR11181241192225
    3De Treffers VR1137243326723
    4SVHA VR11262430201020
    5FC Zutphen VR1116142016419
    6Zelos VR1135353123818
    7SKV VR1136071825-718
    8Bennekom VR1124082630-412
    9DTS '35 Ede VR3133282745-1811
    10AVW '66 VR11301121564-491
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abbink, LoisTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, LauraTeamspeler
    Beijkirch, MichelleTeamspeler
    Berg, Arbaina van denTeamspeler
    Berg, Sanne van denTeamspeler
    Elfring, IrisTeamspeler
    Erg├╝l, DeryaTeamspeler
    Gerritsen , GeorgetteTeamspeler
    Huisman, KimTeamspeler
    Jong, Mylica deTeamspeler
    Klarenbeek, NieneTeamspeler
    Liet, NikitaTeamspeler
    Looijengoed, Romy vanTeamspeler
    Neelis, SimoneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    AVW '66 VR1

    VS

    De Zweef VR1

    29 augustus 202014:30 uur
    Sportpark Hamerden veld B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    AVW '66 VR1

    212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd